In Haberler,İnsan Kaynakları

Yayın Editörü, Akademi ve Eğitim Koordinatörleri Arıyoruz.

Göç Araştırmaları Vakfı (GAV) olarak Yayın Editörü, Akademi ve Eğitim Koordinatörleri arıyoruz.

Akademi ve Eğitim Koordinatörü: Göç ve Diaspora Akademisi; lisans düzeyindeki öğrencilere “Temel Eğitim Programı”, mezun ve lisansüstü çalışmalar yapanlar için “İhtisas Seminerleri, Okuma Grupları ve Kış ve Yaz okulları” programlarından oluşmaktadır.

Göç ve Diaspora alalında multidisipliner bir bakış açısına sahip, organizasyon kabiliyeti olan, en az bir yabancı dile hakim, tercihen doktora yapmış akademi koordinatörleri arıyoruz.

Kurumda yapılan programların içeriklerinin hazırlanması, eğitimcilerin organize edilmesi, program katılımcılarının seçim süreçlerinin yürütülmesi ve katılımlarının sağlanması ile birlikte; programların sorunsuz bir şekilde yürütülmesini ve katılımcıların maksimum faydayı elde edebilmeleri için verilen ödev ve sorumlulukları yerine getirilip getirilmediğinin takiplerinin yapılması görevlerini yerine getirecektir.

Akademi koordinatörlüğü pozisyonu; tam zamanlı veya yarı zamanlı (Üniversite öğretim üyeleri için) adayların başvurusuna açıktır.

Yayın Editörü: Editör, Vakıf bünyesinde bulunan yayın evinin çalışma alanımıza uygun eserlerin ortaya çıkarılması için gerekli planlamaların yapılması, tercüme ve telif eserlerin tespiti ve bunların baskıya hazır hale gelmesi görevlerini yürütecektir. Editör ayrıca, web ve sosyal medyada yayınlanacak metinleri tashih edecektir.

Editör pozisyonu için en az iki senelik bir alan tecrübesi beklenmektedir.

Başvuru Tarihleri: 
Başvuru başlangıç tarihi: 16 Nisan 2019

Son başvuru tarihi: 15 Mayıs 2019

BAŞVUR